Click to order
Total: 
ПІБ
Пошта
Телефон

корисна інформація

Про меблі та сантехнічні прилади
Ціни на послуги:

Виїзд на замір із консультацією:

по Києву – 500 грн

за місто – 20 грн 1км


Дизайн-проект креслення з розмірами

та візуалізація виробу – 350 грн м2.


Доставка від 480 грн.


Занесення в квартиру від 400 грн.


Послуги з виготовлення меблів коефіцієнт 1,65 за рахунками матеріалів.

Як все відбувається:

Ми виїжджаємо до вас на об'єкт, робимо замір, укладаємо договір на виготовлення меблів.

Ви оплачуєте тільки послугу заміру (500 грн),

3-5 робочих днів готується дизайн проект, якщо є зміни коригуємо. Ви підтверджуєте та оплачуєте послугу дизайн-проекту (350 грн м2)

10-15 робочих днів готується конструктив зі специфікацією матеріалів та фурнітури та вам надається рахунок для оплати. Ви оплачуєте і ми запускаємо в роботу, 10-15 робочих днів виготовляються меблі і коли вони повністю зібрані та готові узгодимо день доставки та монтажу.


За додатковою інформацією

пишіть або дзвоніть за тел.

+38 099 119 53 05

+380 96 142 65 59


Меблі на замовлення чи


стандарт?

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

СТАНДАРТНІ МЕБЛІ


 • Стандартні меблі – це окремий елемент меблів, на який є великий попит і є велика конкурентність продукту. Тобто його можна продавати масово і відповідно цей продукт один раз проектують і ставлять у серійне виробництво, в якому здешевлено процес до найменших дрібниць. А відповідно відпрацьовані всі процеси на виробництві, щоб мінімізувати витрати на виготовлення, а саме: прорахунок безвідходності залишків плитного матеріалу, а обробка кромкування виробів тільки з видимого боку мінімум свердлінь, отворів для кріплення виробу і на бюджетний металовироб.
Плюси:
 1. дешева ціна.

Мінуси:
 1. низька якість матеріалів;
 2. немає можливості зробити під свої розміри, а вибирати з представлених типорозмірів кольорів і декорів.

Це зроблено для того, щоб заощадити час людини-годин у виробництві, а мета конкурувати з аналогічними продуктами та вагомим аргументом у цьому сегменті стає ЦІНА, а не якість. Запас міцності такого виробу мінімальний, тобто ми отримуємо недорогий продукт з коротким терміном експлуатації.

Але хотілося, щоб було якісно і недорого. Так, є виробники, які вибирають вектор ЦІНА/ЯКІСТЬ, але зустріти їх дуже рідко. Тому що цим виробникам важко розвиватись. Їхня продукція дорожче аналогічних меблів і люди не витрачаючи час, щоб розібратися в чому різниця купують дешевше і цей гравець або йде з ринку або лягає під прес обставин і починає робити конкурентний продукт, уникаючи якості.

Але якщо Ви хочете купити якісні, але недорогі меблі. То Вам доведеться розібратися в азах виробництва меблів. Що являє собою плитний матеріал з якого виготовляються меблі. Механізми, їх якість, виробник, конструктив та кріплення між собою деталей меблів, їх естетичність та практичність. І тоді можна буде вибрати з представлених варіантів більш задовольняючої якості. Ще як можна підвищити якість серійних меблів при складанні не ставити комплектну фурнітуру, а порадившись зі збирачем меблів купити і поставити за схемо-типом більш якісну фурнітуру і механізми.

МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ


 • Меблі на замовлення. А ось меблі на замовлення це вже зовсім інший сегмент меблів, тут вже ви вибираєте те, що вам потрібно, а не те, що Вам пропонують.
Плюси:
 1. виробляється під особисті розміри та під особисті функціональні потреби;
 2. величезний вибір матеріалів за кольором, структурою декорів та їх комбінації;
 3. вибір фурнітури відомих брендів та за класом застосування.
 4. проектування вузлів кріплення та механізмів те щоб було практично і виглядало естетично. А саме на фасадних і видимих ​​частинах виробу не було видно елементів кріплення і в той же час був комфорт і зручність користування.

Мінуси:
 1. не дешевий продукт, але й якість відповідає ціні.
 2. складається з відповідних критеріїв щодо витрати людино-годин, а саме: виїзд на об'єкт, замір приміщення, відповідальність за виміри, консультація, підбір матеріалів та дизайну, проектування та візуалізація проекту, деталізація виробу, індивідуально-виробнича частина, індивідуальність матеріалів їх підрізування розмір замовника, кромкування, свердлівка під якісний метиз кріплення.
Можна збалансувати ЦІНА/ЯКІСТЬ, тобто замовити що хочеться за своїм розміром та функціоналом і при цьому якісно вибрати вже з існуючих проектів меблів, а також підібрати відповідні матеріали та фурнітуру.

ЯКИХ КАТЕГОРІЙ БУВАЮТЬ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ:


1. ЕКОНОМ. Це категорія там, де потрібно бюджетно, але під особисті розміри та колір декору.
Екоматеріали. Економимо на матеріалах. Це використання бюджетного та середнього класу матеріалів та фурнітури за стандартним конструктивом без застосування складних, але за Вашими розмірами та функціоналом.
Еко послуги, а також можна заощадити на послугах, що відмовилися від таких: виїзд на об'єкт, замір приміщення, намалювати ескіз виробу, підбір матеріалів і фурнітури, доставка, занесення виробу, складання, монтаж.
Еко деталізація. Ми робимо лише деталювання та кошторис комплектуючих для збирання, для замовлення на виробництві напівфабрикату меблів.

2. ЛЮКС. Золота серединка. Ми робимо все під ключ починаючи від виміру та монтажу меблів використовуючи Ваш дизайн, проект або типовий що ми робили. Використовуємо середньо ціновий сегмент плитних матеріалів та фурнітура середнього та преміум класів.

3. ПРЕМІУМ. Це ексклюзивне виконання проекту. Індивідуальний дизайнерський проект з підбором ексклюзивних та преміум матеріалів та фурнітури. Застосування пантографів, механізмів із сервоприводом, різноманітних ноу-хау в меблевій індустрії. Вбудована техніка така як: мікрохвильові печі, пральні посудомийні машини, холодильники, всілякі фільтри подрібнювачі, іонізатори, вултрафіолетові дезінфектори, комбайни і т.д. і т.п.

Надання всіх послуг, починаючи від виміру приміщення з підбору техніки та сантех обладнання застосовуваного в цих меблях з подальшим монтажем у меблі застосовуваного обладнання.
Ми працюємо пн-пт с 9:00 до 18:00
м. Академмістечко, Осіння 9